Skalowalna grafika wektorowa (SVG) i pionowe uklady dzielone

Gdy Apple zaprezentowało wyświetlacz Retina, projektanci bardzo się zdenerwowali. Ich grafiki i obrazy nagle zaczęły wyglądać pikselowo, ponieważ Retina ma wyższą rozdzielczość. Projektanci zostali w ten sposób zmuszeni do przyjęcia nowych metod, by ilustracje wyglądały dobrze i były http://www.grupa-profit.pl/ zgodne z dowolnym urządzeniem.
Na szczęście skalowalna grafika wektorowa (SVG) podjęła wyzwanie i prezentuje grafiki jako wektory, które pozwalają im na skalę w różnych rozdzielczościach. Dzięki SVG, zdjęcia zachowują czystość i ostrość na wszystkich urządzeniach. Co ciekawe, pionowe opakowania szklane układy dzielone pojawiły się w całej sieci w ubiegłym roku. Dzięki pionowemu podziałowi układu, projektanci są w stanie przedstawić dwa razy więcej treści użytkownikom, jednocześnie w czystym i prostym formacie. Strony internetowe są teraz podzielone na pół, na ściany poprzeczne, które są wyposażone w dwie oddzielne wiadomości.
Ekran podzielony jest świetnym sposobem, aby pokazać w łatwy sposób równość dwóch rzeczy, ponieważ standardowe układy internetowe dyktują najważniejsze rzeczy na pierwszym miejscu.

Zobacz stronę autora: info Pelplin